Krabka (1)

Značky

Zastupujeme různé výrobce z Evropy i jiných částí světa

Portfolio kvalitních a prověřených značek

Jsme opravdu rádi za naše partnerství s předními dodavateli a značkami kvalitních obalů, které se vyznačují vysokými standardy udržitelnosti a ekologického přístupu. Společně přinášíme inovativní a ekologická řešení, která přispívají k ochraně životního prostředí a podporují české podnikatele.
Biopap

Italský výrobce ekologických obalů a produktů pro balení potravin.
BIOPAP® poskytuje jistotu, že podporujete ekologicky šetrný přístup k balení potravin, který nejenže respektuje přírodu, ale také přináší kvalitu a spolehlivost pro vaše produkty.

FrugalPac

Anglický Frugalpac vyrábí a dodává výrobky na bázi recyklovaného papíru s nejnižší uhlíkovou stopou, které lze snadno znovu recyklovat a nemusí se ukládat na skládku.
Frugal Bottles jsou exportovány do celého světa a vyvíjí obalovou inovaci s nízkou uhlíkovou stopou.

BreadPack

Polský výrobce jedlých misek ze skutečného chlebového těsta pod značkou BreadPack je zajímavou novinkou na trhu fastfood.
Produkt se vyznačuje velmi dobrou trvanlivostí a kvalitou, která pozvedne zajímavé kulinářské kreace nejednoho domácího kuchaře i profesionála.

Novacart

Italská papírna Novacart je světově známá a prověřená značka. Dnes má celkem 19 provozů po celém světě a dodává nejrůznější potřeby pro pekaře, cukráře a kuchařské mistry.