Krabka (1)
Notpla

Naše pohodlí by nemělo
stát náš svět

Notpla je anglická značka obalových materiálů vyrobených z mořských řas a rostlin. Za těmito produkty stojí stejnojmenná společnost, hluboce oddaná tomu, aby se planeta stala zdravějším místem.

Snadno rozložitelné obaly, navržené pro zdravou planetu

Řada nádob Notpla na potraviny na bázi mořských řas je pečlivě navržena tak, aby eliminovala odpad a učinila planetu zdravějším místem.
Tam, kde konvenční nádoby používají nátěry na bázi benzínu, které ulpívají navždy, notpla boxy používají 100% přírodní složení z mořských řas.
Poté, co si užijete své jídlo, můžete celý obal zkompostovat a zmizí beze stopy – stejně jako slupka z ovoce.
Notpla Nádoby na jídlo

Tam, kde mají konvenční nádoby povlak na bázi plastu, který navždy drží, jsme vytvořili 100% přírodní povlak z mořských řas. Obaly zkompostujete stejně jako slupku ovoce.

Kreativita poháněná řasami

Notpla Paper je nový materiál, který umožňuje kreativcům a značkám zaměřeným na budoucnost zpochybnit status quo.

Zajímá vás více informací?

Registrujte se a získejte bezplatnou konzultaci

Britská značka nesoucí změnu

Tým postavený z mezioborových odborníků v oblasti materiálové vědy, inženýrství, biologie, biodesignu a obchodních služeb.  To je základ úspěchu značky Notpla, které věří i řada investorů a poradců zaměřených na udržitelnost.

 

Rostoucí kolekce a segmenty

Náš vlastní vývoj v laboratořích Notpla Lab se zaměřuje na řešení mnoha každodenních potřeb, jako jsou nádoby na potraviny, pipety na oleje, papír z mořských řas, rozpouštěcí pody a folie. Vedle těchto plně vyvinutých řešení, která jsou připravena vstoupit do průmyslových dodavatelských řetězců, neustále zkoumáme a vyvíjíme nové aplikace a prototypy.

Čím více aplikací řešíme, tím více odpadu eliminujeme. Jsme vždy otevřeni partnerství se značkou, abychom přinášeli nové produkty na trh a změnili odvětví.

Mořské řasy navždy

Pod mořem jsou lesy, které jsou nám velmi drahé. Mořské řasy rostou rychle a nepotřebují sladkou vodu, půdu ani hnojivo. Zachycuje uhlík a činí okolní vody méně kyselými.


Kromě toho jsou mořské řasy hojně dostupné a mají téměř magické materiálové vlastnosti. Ve snaze ozdravit naše ekosystémy a potravní řetězce od toxického odpadu z plastových obalů je to dokonalý druh.

NEJSME POUZE VELKOOBCHOD

Nikdy nevíte,
kde o vás mluví

Síla a kvalita značky dnes rozhoduje o úspěchu. A v případě food & gastro byznysu to platí dvakrát. Proto kromě kvalitního řešení balení nabízíme klientům komplexní portfolio služeb z oblasti marketingu a reklamy.

Design, grafika, print

Obaly nejen dovážíme, ale také brandujeme nebo sami vytváříme

Multimediální studio a video produkce

V našem studiu produkujeme všechny potřebné součásti moderní komunikace značky

Komunikace značky

Sociální sítě dnes tvoří tržby. Proto se o ně staráme našim zákazníkům, jejich prejektům a podnikům